Доктор Стрендж на обкладинці українського підручника

0
732

Як тільки Міністерство освіти не заохочує молодь до навчання. Депутати врешті вдались до важкої артилерії – помістили відомого британського актора на обкладинку підручника. Тепер десятикласники зможуть побачити обличчя Бенедикта Кембербетча не лише на екранах кінотеатрів, але й на посібнику із зарубіжної літератури.
Друком підручника зайнялось київське видавництво «Грамота», профінансоване за кошти державного бюджету. Книгу рекомендує вітчизняне освітнє міністерство. А також, вона доступна в електронному форматі безкоштовно.

Як пояснила таке нестандартне рішення керівник авторського колективу Ольга Миколаєнко, зображення кінозірки використали умисно, щоб зацікавити учнів у вивченні предмету. Таким вчинком автори хотіли провести паралель між минулим та сучасністю, закликавши молодь до активного читання літератури.
Ініціатори ідеї також додають, що у підручнику наявна рубрика про варіації перевтілення Гамлета у різних країнах, саме тому образ Кембербетча вписується у дизайн книги цілком доречно.

До слова, іменитий британський актор Бенедикт Кембербетч відомий своїми ролями у відомих кінострічках «Шерлок», «Доктор Стрендж», «Гра в імітацію» та «Месники: Війна нескінченності».

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here