Донька Віри Брежнєвої приміряла образ солістки “ВІА Гра”

0
987

Екс-учасниця спокусливого гурту «ВІА Гра» не припиняє дивувати прихильників неочікуваними образами… своєї доньки. Якщо для Віри Брежнєвої «ті часи» уже далеко у минулому, то для молодших поколінь усе тільки розпочинається, про що свідчить неабияк зворушливий ролик у мережі.
Світ відреагував чи не одразу. Натяк юзери зрозуміли. Три дівчинки у грецькій столиці, вбрані у відповідні наряди, взялись до виконання одного із хітів славнозвісного гурту «ВІА Гра». Втім, найцікавішим є те, що усі троє вважаються близькими родичками колишньої учасниці легендарного тріо – Віри Брежнєвої. Тож, ніхто інший, як власне іменита співачка оприлюднила кумедний ролик на своїй офіційній сторінці в Instagram.


Серед юних спокусниць опинились дві племінниці відомої артистки, Анна і Марія, а ще – її молодша донька, Сара. Що цікаво, «кліп» виявився імпровізацією. Так, і для дорослих, і власне для дітей подібна витівка стала раптовою. Але, разом з тим, не менш яскравою, що не змогли не підмітити шанувальники культового гурту.
Варто зауважити, що юній «наступниці» Віри Брежнєвої не так давно виповнилось десять. Її «колеги по сцені» не суттєво поступаються доньці артистки за досвідом. Так чи інакше, від цього ролик став тільки ефектнішим. Шанувальники ж, у свою чергу, вдались до гумору: «Віра, артистів як обирали: за кастингом чи по блату? Із першої ролі та одразу зйомки за кордоном. Щастить!».


Сама ж зіркова матуся підписала ролик не менш комічно: «Наш варіант кліпу «Я не свята». На канікулах у Греції». Нагадуємо, маленьку Сару Віра Брежнєва народила від свого уже як колишнього чоловіка, успішного бізнесмена Михайла Кіпермана, із яким була у шлюбі упродовж шести років та розлучилась у 2012-му. Анна і Марія – діти її сестри, Галини, яка наразі живе та працює у Греції.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here