Дорофеєва взялась за старе – мовиться про колір волосся

0
504

У якому «модному» відтінку знаменитість з’явиться на публіці знову? Так чи інакше, ніхто не буде здивований. Учасниця іменитого дуету «Время и Стекло» не вперше змінює вигляд своєї зачіски. Що таке трапляться не рідко – це м’яко сказано. Адже чи не на кожному світському кадрі Дорофеєва хизується усе новими кардинальними змінами образу.
Лише за минулий рік артистка встигла і під каре підстригтись, і волосся відростити, і кілька разів перефарбуватись. Днями раніше поп-зірка здивувала мережу платиновим блондином. Здавалось би усі вже повірили у перевтілення Додо та прийняли зміни. Але, ні.

View this post on Instagram

#ufw2019

A post shared by nadyadorofeeva (@nadyadorofeeva) on


Знову чи вкотре, але Дорофеєва таки обрала новий відтінок волосся. Точніше – той, у який фарбувалась раніше та упродовж тривалого часу. Прихильники співачки шоковані. Коментарі почали буквально таки «осипати» нову фотопублікацію артистки в Instagram.

View this post on Instagram

Why not ?

A post shared by nadyadorofeeva (@nadyadorofeeva) on


«Поясніть, будь ласка, яке у Дорофеєвої волосся?», «Так-так, у Наді волосся-хамелеон», – обійшлось не одним здивованим інстакористувачем. Хтось підозрює, що справа у спалаху камери, інший заявляє, що знаменитість чи не щодня перефарбовує волосся. Так чи інакше, трохи раніше Дорофеєва заявила у прямому ефірі, що повертається до образу брюнетки. Та чи надовго? Що ж, через кілька тижнів дізнаємось.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here