Довговолосий Олег Винник вразив мережу новим образом

0
444

45-річний кумир українських жінок впевнено продовжує завойовувати серця прекрасної половини людства. Зовсім скоро на прихильників зірки очікує сюрприз – нова відеоробота від артиста. На своїй сторінці у Інстаграмі Олег Винник заінтригував світлиною, де він зовсім не такий, яким його звикли бачити. 
Співак запропонував фанам відгадати, на яку пісню він готує новий кліп. Одразу різні варіанти “посипались” від коментаторів: “Каменная ночь”, “Пчела Майя”, “Біла голубка” та інші.
Однак образ співака вразив мережу наповал. “6 годин у руках стиліста – і новий образ готовий,” – зазначив Винник під світлиною. На ній його розкішне світле волосся стало ще довшим, а одягнений він у костюм іспанського кабальєро.


“Просто принц”, “Красунчик”, “Олеже, дуже цікавий загадковий образ. Це чудово, коли артист весь час іде вперед і не боїться змінюватися”, “Новий імідж класний”, “Чого так гарно? Аж мурашки”, “Тепер всі жінки точно твої”, “Сексі як завжди” – пишуть фани співака.
Та не всім прийшлися до душі такі зміни. Деякі юзери зазначили, що цей образ його старить: “Гарно лише для однієї пісні і одного концерту. Але не більше”, “Вас робить значно старшим цей новий образ”, “Пахне Майклом Джексоном”, “Стиліст попрацював на трійку”, “Невдалий взагалі”, “Олеже, це жахливо, без образ,що ви із собою робите?”.


Нагадаємо, на початку березня співак презентував нову відеороботу на пісню “Роксолана”, яку в Youtube вже переглянуло понад 500 000 користувачів. У кліпі про українських заробітчанок знялися зірки українського театру: Ольга Сумська, Ада Роговцева, Віра Кобзар та інші.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here