“Фури та кокаїн”: мережу сколихнуло тролінг-відео Зеленського

0
229

Усі прихильники Петра Порошенка із захватом переглядають карикатуру на рекламний ролик Володимира Зеленського знову і знову. Адже, як би це шокуюче не виглядало, кандидата у президенти раптово збиває вантажівка. І чорний піар теж є піаром, але як назвати алюзію «руху вперед» до «дороги» з кокаїну?
Цими днями у мережі з’явився провокативний тролінг на іменитого шоумена, головними елементами якого стала фура та наркотики. Скандальне відео з’явилось у відповідь на «свіжий» рекламний ролик головного опонента Петра Порошенка.

Карикатура на рекламу розпочинається зі слів «З ним все добре», одразу після чого повз нього мчиться вантажівка. Усе завершується на тому, що із цієї вантажівки висипається білий порошок і безпосередньо на Зеленського. Що зрозуміло, натякається на конкретну наркотичну речовину. Згодом же висвітлюється наступне: «Тому що він під кайфом».
Втім, хейтери однією карикатурою не обмежились. Незадовго після першої мережу вражає наступна та не менш вражаюча. На цей раз, вантажівка збиває кандидата у президенти зі словами «У кожного своя дорога». Згодом же зображується доріжка кокаїнова. Що цікаво, відео спершу було оприлюднено на офіційній сторінці «Бойкоту Партії регіонів» у Facebook, одинадцятого квітня.

Як результат – національна поліція розцінює подібний ролик за форму погрози громадському діячу. Паралельно до цього, штаб Порошенка офіційно заявляє, що жодним чином до цього не причетний. Варто зауважити, що подібна «картина» сформувалась у відповідь на гучну вимогу з боку Володимира Зеленського. Шоумен наполягав, щоб його опонент перевірився на вміст у крові будь-яких хімічних речовин.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here