“І ніякої післяпологової депресії”: Тодоренко схудла на 15 кілограм

0
896

Вона бачить ціль, але не бачить перешкод. Її життя упродовж року було під прицілом об’єктивів, таким воно залишається і зараз. Буквально таки за лічені дні Тодоренко почала цікавити «жовту пресу», як ніколи раніше. І мовиться не тільки про відкриття власного шоу на російському телеканалі «П’ятниця». Особисте життя телеведучої вмить стало надбанням громадськості. І в цьому полягають приголомшливі «скачки» її популярності.
Зовсім короткий термін романтичних стосунків, раптова вагітність та зворушлива пропозиція «руки і серця» від російського співака Влада Топалова. Усе розвивалось аж надто швидко, і прихильники усіма своїми силами намагались не відставати від ходу подій. Тільки-но молода пара зіграла одне весілля, як одразу заговорила про інше, більш масштабне та «по-одеськи».

View this post on Instagram

#ДемиПлие ?‍♀️ Наконец-то #вырвалась поплясать ?Ноги вообще меня не слушаются ??‍♀️то ли после родов какие-то зажимы , то ли я просто заплыла жиром из-за тонн съеденных круассанов ?☺️ за время беременности) Казалось бы, на 3й день после родов в палате я занималась йогой, а тут на балете даже ногу от паркета сложно ??‍♀️ оторвать. У меня челленж #ВЫРВАЛАСЬ НА ЧАСОК – надо скинуть ещё предательские 5 кг. Заметка ?: за беременность я поправилась на 18кг, уже скинула 15, ещё 5 нужно скинуть для полного комфорта и успокоения души ?. Поехали ?????? Кстати , чем вы занимаетесь , когда есть часок вырваться из дому между кормлениями, уборкой, стиркой и тд?) #регинатодоренко #регинапутешественница #пятницасрегиной

A post shared by regina todorenko (@reginatodorenko) on


Так чи інакше, у житті Регіни Тодоренко не все пішло так легко. Вагітність із розвитком власного шоу поєднувати складно. Ба більше – як не обділяти увагою новоспеченого чоловіка? Відтак, телезірка й не помітила, як набрала кілька десятків зайвих кілограм. Що важливо, це її аж ніяк не зупинило. Радше навпаки – змусило рухатись ще швидше до своєї цілі.
Що ж, пологи позаду. Допоки із Михайликом сидять бабусі, знаменитість не вилазить із знімальних майданчиків та спорт-залів. І результат не змусив на себе чекати. Після численних мотиваційних постів про схуднення та зізнань про власні труднощі, Регіна Тодоренко це зробила. Вона скинула п’ятнадцять зайвих кілограмів!

View this post on Instagram

#УЛЕТАЕМ Я давно не спала полноценно ?, В феврале у меня было 24 съемочных дня и 4 выходных, за время которых я болела ? И честно вам скажу , моментами чувствовала себя просроченной сосиской , и даже сейчас мне не хватает сил, чтобы дописать этот пост, но знаете , я довольна проделанной работой! Результаты вы скоро увидите на моем ютюбчике #ПЯТНИЦАсРЕГИНОЙ и на TV #Мэйкаперы и ещё парочка клевых реклам) Только мужу время не успела уделить ???, но я наверстаю , обещаю @vladtopalovofficial ❤️❤️❤️ А сейчас я улетаю в тёплые края ) Думаете , отдыхать??)) ?НЕЕТ, РАБОТАТЬ и по совместительству отпуск)! Всем крутого начала весны ❤️❤️❤️❤️❤️ Какие планы на весну? #регинатодоренко #регинапутешественница

A post shared by regina todorenko (@reginatodorenko) on


Сама ж телеведуча зазначає, що на цьому вона крапки не ставить. Попереду ще мінус п’ять кілограмів до бажаних, колишніх форм. І вона це зробить, у цьому не сумнівається ніхто. Шанувальники та підписники зірки в Instagram зазначають, що у неї неабияка сила волі. «Така талановита і працьовита дівчина, тобою можна тільки захоплюватись», – і такою є думка більшості.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here