Ірина Горова завітала на весілля до Потапа у сукні нареченої

0
390

Найбільш очікувана подія в історії українського шоу-бізнесу позаду, а подробиці зі святкування таки не покидають мережу. Що не день – усе нові кадри чи ролики із найважливішого дня у життя закоханих. Зарікались, що не пара, але врешті стали під вінець. Допоки Потап і Настя рухаються у напрямку «медового місяця», мережа не пропускає повз пікантні подробиці із весілля.
Ні для кого не секрет, що Олексій Потапенко уже був у шлюбі. Майже п’ятнадцять років репер будував сімейне життя зі своїм музичним продюсером Іриною Горовою. Подружжя народило сина Андрія, але на цьому справа не завершилась. Прихильникам повсякчас не давала спокій «хімія» між учасниками дуету «Потап і Настя». І за багато років це таки виправдалось.

Хтозна, наскільки довго тліли почуття між колегами по сцені до моменту, коли вони таки розгорілись. Менше з тим, Потап і до сьогодні підтримує неабияк близькі, але винятково дружні стосунки зі своєю колишньою дружиною. З огляду на численні інтерв’ю, їм обом вдається разом виховувати сина та бути чудовими батьками. Не заважаючи на надокучливі плітки у пресі.
Зважаючи на це, стосунки між Потапом і Настею розгорілись таки після розлучення. Але про подібне поки залишається тільки здогадуватись. Так чи інакше, яскравим підтвердженням того, що між колишніми таки добрі стосунки є те, що Горова таки завітала на весілля до Потапа і Насті. Ба більше – на численних зіркових InstaStories складно не розгледіти, що вона врешті чудово провела час.

Втім, складно оминути повз кілька провокативних деталей. Перше – Горова завітала на свято у супроводі свого загадкового бойфренда і, навіть, поширила романтичні кадри у мережі. Друге – жінка обрала за образ білу сукню зі шлейфом, що аж надто нагадує вбрання нареченої. Спершу помітили прихильники зіркової пари, згодом же і преса долучилась до загального обговорення.
Вбралась у біле Горова умисне, щоб привернути увагу до своєї особистості чи просто не сприйняла за належне подібне рішення – достеменно не відомо. У будь-якому разі, їй вдалось потрапити до ТОПів новин разом із подробицями весілля Потапа і Насті.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here