Колишня наречена Володимира Кличка переїжджає в Нью-Йорк після побиття

0
992

Рік тому Хайден Панеттьєрі почала зустрічатися з актором Браяном Хікерсоном. Щоправда, ці відносини не привели ні до чого доброго. Браян став піднімати руку на обраницю, після чого вона пішла від нього.
Повідомляється, що Хайден покидає Лос-Анджелес, де проживала з Хікерсоном, і збирається влаштуватися в Нью-Йорку. Приводом для змін в особистому житті актриси послужила велика сварка з колись коханою людиною, що відбулася цієї весни. Тоді Браян Хікерсон не зміг стримати емоцій та підняв руку на тендітну Панеттьєрі. Лікарі діагностували у зірки травму носа і безліч забоїв.


Екс-обранець Хайден, боксер Володимир Кличко, відреагував на інцидент. «Він дуже розлютився, коли дізнався про побиття. Вони можуть перебувати на великій відстані один від одного, але він ні за що не дасть в образу маму його доньки», – поділилося джерело, зазначивши при цьому, що Кличко має намір прилетіти в США на побачення з колишньою нареченою. Проте, поки невідомо, чи зв’язався спортсмен з екс-коханою Панеттьєрі.

View this post on Instagram

When “teenagers” stand up for other teenagers: Today, @klitschkofoundation turned sixteen years old and therefore is a kind of “best-ager-teen” itself. Nevertheless, the goals of Klitschko Foundation have stayed the same throughout the years. Our foundation wants to teach every child and young adult that encompassing both your mental and physical strength is a recipe for success. As of now, there are more than 1.8 million teens, parents, students, teachers and mentors who have benefitted from our various projects. All of this would not be possible without the passion of our core team, volunteers and interns who have contributed to making our vision of “Fight for your dream” a reality. We are proud of our sustainable projects, which receive stronger feedback each year and with each repetition. Our active community counts around 100,000 people as part of our internal social network. Happy Birthday, Klitschko Foundation and congratulations to the whole team! Let’s keep fighting for our dreams! #klitschkofoundation #anniversary #happybirthday #dreams #celebration

A post shared by Wladimir Klitschko (@klitschko) on


До слова, рідні актриси раді тому, що вона пішла від дебошира. Брайан, за їхніми словами, негативно впливав на Хайден, яка стала все частіше пропадати в нічних клубах і захоплюватися алкогольними напоями. Тому Кличко порахував, що дитині краще не спілкуватися з мамою, яка веде розгульний спосіб життя.
Він відвіз Каю-Євдокію до себе на батьківщину в Київ і передав піклуватися своїй матері. «Хайден давно не бачила доньку. Вона вважає, що Каї зараз не варто жити з нею – це не дуже добре для дитини. Все дуже сумно», – говорили близькі зірки.


Що стосується Хікерсона, то його дії щодо Хайден не залишилися безкарними. Спочатку актора заарештували, але пізніше випустили під заставу і заборонили наближатися до Панеттьєрі ближче, ніж на 90 метрів. Скоро справу про побиття відомої актриси розгляне суд. За повідомленням Radar Online, за нанесення тілесних ушкоджень Браяну загрожує тюремне ув’язнення терміном до чотирьох років.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here