Леся Нікітюк спокусливо оголила ноги

0
588

Дочекались, найвідоміша Леся країни знову повернулась до робочого процесу. Ведуча «Нового каналу» вирішила сповістити про закінчення своєї тривалої відпустки доволі таки у яскравій та, навіть, пікантній формі.


Розпочала зірка із світлини на одному із столичних світських заходів, відверто позуючи із голими ногами у «сукні Богині» – як вона сама зазначила.

View this post on Instagram

Хелоу майн лібен girls!!! Я знаю як ви мене підтримували впродовж року! Тому, я вирішила зробити вам подарунок! Хтось із вас зможе потрапити до мого друга і найкращого колориста країни @mr_colorist_2017 на безкоштовне фарбування і зачіску???? Для цього: 1)підпишіться на акаунти @mr_colorist_2017. @pmartist_chernyshev . 2) відмітьте в коментарях під постом сторінку Инстаграм 2-х друзів з @…. . Через 24 годину я виберу переможця ! Від мене – селфі, від Мішки- покраска??Дуже хочу щоб хтось із вас отримав цей невеличкий комплімент від #ladyle❤️

A post shared by Леся Никитюк (@lesia_nikituk) on


Не занизила Нікітюк градус публікацією із бекстейджу недавньої «оголеної» зйомки для чоловічого глянцю, невимушено прорекламувавши «найкращого колориста країни» – Артема Чернишева. Тільки от шанувальники насамперед звернули увагу на її вишукані форми у велюровому чорному боді, про що свідчать численні компліменти у соціальних мережах.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here