Леся Нікітюк у звабливій позі привітала країну з Новим роком

0
884

Найвідоміша Богиня країни, але не з Олімпу – а з «ламінату» шоу «Танці із зірками» знову показала свої довжелезні ноги. Після приголомшливого фіналу, до якого Нікітюк потрапила зі «сріблом», минуло достатньо часу, щоб втратити «натанцьовані» форми.


Втім, після тривалого відпочинку за кордоном – в Арабських Еміратах та Туреччині, телеведуча не набрала зайвого. Радше, навпаки – продовжила наполегливу роботу над своїм тілом. Не понижувала Нікітюк градуса й упродовж туру. Пригадаймо, з’являлось далеко не одне звабливе фото із ледь прикритими принадами.
Згодом, Стамбул. Зірка, разом із «перлиною Поділля» (тобто – своєю мамою), відправилась до турецької клініки краси. Не дивно, що одразу після повернення додому Нікітюк негайно знялась для чоловічого глянцю. На цей раз – без бюстгальтера.


Останньою пікантною публікацією телезірки виявилось банальне привітання з Новим роком. На своїй офіційній сторінці в Instagram Леся поділилась світлиною зі своїм хатнім улюбленцем та келихом шампанського у руці. Тим не менш, усі деталі виявились зайвими, коли у кадрі опинились ідеальні ноги знаменитості. На зухвалій позі Нікітюк не спинилась і завершила святковий образ кричущим міні.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here