Леся Нікітюк “відростила бороду” на зйомках “Хто зверху?”

0
853

Зйомки нового проекту шоу “Хто зверху?” тривають, а неповторна ведуча, народна зірка Леся Нікітюк, продовжує інтигувати юзерів веселими знімками з закулісся, не даючи можливості сумувати. Цього разу Леся “втнула” щось новеньке: зірка сфотографувалася з накладною сивою бородою.
Почуттю гумору Лесі Нікітюк, здається, може позаздрити багато хто. КВК, “Розсміши коміка”, “Орел і Решка” – тут і не тільки відома хмельничанка проявила себе як кумедна Леді Ле, яка з легкістю може посміятися з себе та пожартувати з будь-чого.
На новому знімкові Леся позує у тендітній жіночній сукні, що підкреслює її груди і… з приклеєною бородою. “Я завела вас? Хто буде моєю тьолочкою?” – запитує народна  зірка під фотографією не лише текстом, а й своїм поглядом.


І хоча ті підписники, хто “в темі”, посміялися з витівки своєї улюблениці, багато хто зауважив, що це вже занадто: “Що Лесю, криза жанру? Дурощі повинні бути милими”, “Лесічка, не роби з себе опудало”, “Дурня”, “Не псуй свій образ, жіночний і дотепний”, “Жах, не очікувала”.
Не зважаючи на те, що критики в сторону Лесі написали чимало, віддані фани ж не можуть стриматись від сміху з чергового жарту зірки. Вони зауважли, що Леся нагадує Дзідзя або Кончіту Вурст. На коменти Нікітюк не реагує, а у Інстаграм-сторіс й надалі розповідає дотепні історії з закулісся.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here