“Лиса” дочка Кошового раптово вийшла на сцену

0
2282

Один із найвідоміших гумористів країни розплакався перед своїми шанувальниками – на сцені «Ліги сміху». Неочікувано для Євгена Кошового та глядачів, на шоу з’явилась його старша донька Варвара. Дівчинка, якій не так давно виповнилось 10 років, зіграла комічну роль у виступі колективу «Луганська збірна».

Гра Варвари у сценці від колишньої команди Кошового пройшла у рамках другого випуску «Зимового кубку». Ролик відразу з’явився на офіційному Youtube-каналі «Ліги сміху» і вмить зазнав шаленої популярності. Що найцікавіше, ініціаторами резонансного розіграшу стали колега гумориста Володимир Зеленський та Ксенія Кошова – його дружина.

Школярка раптово з’явилась перед глядачами у «лисому» парику, яскраво спародіювавши одного із суддів гумористичного шоу. А також у комічній формі дівчинка зізналась, що доволі часто їй бракує батька. Кошовий, натомість, не зміг стримати сліз.


Ефір завершився, але не подія. Незабаром гуморист оприлюднив у своєму пабліку в Instagram відео з виступу і додав, що такий сюжетний поворот неабияк його здивував: «Я був шокований, коли це відбулось. Але у позитивному значенні цього слова. Дякую за емоції», – прокоментував свою публікацію український актор.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here