“Могилевська б’є колег”: співачка насмішила мережу, взявши участь у “Bottle Cap Challenge”

0
1166

43-річна зірка української сцени Наталя Могилевська вкотре довела своїм Instagram-фанам, що вона ще “ого-го”. Співачка до сліз розмішила своїх підписників кумедним відеороликом, на якому вона намагається відкоркувати пляшку ногою, а натомість збиває з ніг свого співробітника.
“Шок! Скандал! Могилевська лупцює своїх співробітників. Дивитися до кінця! Як думаєте у мене вийде? Пробувати ще? Робіть ставки,” – пише зірка під відеороликом. Як виявилося, Наталя приєдналася до світового змагання, де усі люди намагаються повторити тріумф ірландського шоумена, що хотів довести, що він ще “професійно придатний”, відкоркувавши пляшку у стрибку ногою, не скинувши її на підлогу.


Виклик Могилевська прийняла, однак те, як вона його виконала, насмішило до сліз її фанів. Та, звісно, саме з гумористичною метою зірка й поширила відеоролик у своєму Instagram. Підписники співачки пишуть, чи варто їй тренуватися далі, аби справитися з завданням:
“Якщо співробітників багато, тоді немає сенсу зупинятися”, “Можна пробувати, головне, щоб співробітники були терплячі”, “Давно так не сміялася! Наталі, ну ти красуня”, “Ох, ти чудо!”, “Я вже разів 10 переглянула”, “Круто, молодець!”, “Захоплююсь”, “Наталочка! Мегасмішно! Браво!”, “Ахаха, зробила мій настрій! Сміюсь не можу!”.
Як бачимо, до світового челенджу приєдналися й знаменитості з усіх куточків планети. До прикладу, актор Джейсон Стейтем, ді-джей Diplo, співак Джон Мейер, боєць Конор Мак-Грегор та інші. Серед українських зірок участь у змаганні взяв телеведучий Володимир Остапчук. Однак, пляшку, яку він мав збити ногою, “випадково” забрала дружина.


Як бачимо, Наталя Могилевська “в темі” того, що відбувається у світі і з радістю підтримує кумедні змагання. У Instagram-stories зірка показала, як шукає нову “жертву” серед працівників, аби вже з її руки спробувати відкоркувати пляшку. Що ж, побачимо, чи вийде у танцівниці це зробити.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here