“Мокра, гола і з вусами”: Леся Нікітюк розважає мережу

0
724

Зірка “Орла і Решки” у своєму репертуарі: Леся Нікітюк надалі наповнює свій Інстаграм веселими знімками, не даючи підписникам сумувати. Після здобуття срібла у фіналі “Танців з зірками” її популярність зросла ще більше, адже народна зірка на те й народна, щоб розважати людей щоденними приколами. 
Телеведуча поділилась пікантними знімками з ванної кімнати, на яких вона, що й не дивно, зовсім гола і вся у “пухнастій” піні. На другому фото Леся зробила собі вуса з білосніжної піни і запитала фанів, яка світлина їм більше до вподоби: “1 або 2? Голосуйте. Якщо 2 – відрощую і завтра ходитиму цілий день”.


Зрозуміло, що відданим фанатам, які полюбили Лесю за ідеальне почуття гумору, до вподоби більше друга світлина: “Блін, з вусами, звісно, красиво”, “Леся! Ти неповторна! Невже ти хочеш бути схожою на всіх шаблонних красунь – і ходити без вусів? Зрозуміло тільки 2 варіант! Ти найкраща!”,
“Велика оптимістка! І тут без жартів не обходиться!”, “Знаю, що не можна робити комплімент дівчині про її вуса, які б вони красиві не були. Але вибір очевидний – 2”, “Звісно 2, дуже хочеться подивитися як Леся Іванівна виконає свою обіцянку”, “Ти крутіша за всіх”.

View this post on Instagram

Как меня развели на #хтопротиблондинок ??1. Сначала выставили в моих же сторис грибковый ноготь? Я це побачила через 3 ЧАСА…коли вже побачило пів країни?Мені навіть мама позвонила і відправила до подолога? 2. Во время съемки в центр студии вышел парень с резиновой бабой в руках и начал делать селфи ? ?, потом выставил фотку и на резиновой бабе отметил…@lesia_nikituk? 3. Вот вы сейчас смотрите…я чуть не ОБ..забоялась?Люблю свою роботу? #лесяникитюк #хтопротиблондинок2019 #move @tallertv @lastochkin_igor был в шоке?дивіться скоро новий сезон на @novy_channel #1апреля #1квітня

A post shared by Леся Никитюк (@lesia_nikituk) on


Навіть співак Сергій Бабкін проголосував за знімок з пінними вусиками. Нагадаємо, що Леся Нікітюк зараз знімається у телевізійному шоу “Хто проти блондинок?”.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here