Настя Каменських натрапила на суспільний осуд через невдале вбрання

0
314

Не батогом і пряником, а жорстким коментарем – ось чим керуються нинішні знаменитості при виборі того чи іншого сценічного образу. Зачепила жорстка дійсність й знатну українську співачку, Настю Каменських. Нерідко зірки підпадають під нищівну критику через невдале модне рішення, цього ж разу мережа одноголосно заявила, що подібне вбрання краще одразу викидати на смітник.
Годі й уявити, що коїться всередині співачки, коли її профіль буквально таки кишить настільки жорсткими висловлюваннями. І, разом з тим, жоден не назвав специфічне модне рішення Каменських вдалим, що вже казати про більш категоричні думки. Перш за все, громадськість визнала вбрання зірки надмірно вульгарним. По-друге, ніхто не розгледів у стильному одязі бодай натяк на смак.

 

Посмотреть эту публикацию в Instagram

 

Вы знаете, бывают такие профессионалы и компании, без которых не может состояться практически ни один концерт. Именно такой является компания по световому и техническому обеспечению @alight_ua. Мне кажется, что секрет успеха состоит в том, чтобы сочетать в себе прекрасные человеческие качества и быть профессионалом своего дела. @andrusishina_l и @vladimir_andrusyshyn, я искренне восхищаюсь вами, ведь вы именно такие. Безумно рада, что за годы знакомства и работы мы стали друзьями, вместе проводим отпуска и праздники, делим с вами самые приятные моменты, ведь с вами всегда тепло, искренне и уютно? А с вашей компанией @alight_ua мы сотрудничаем уже много лет на концертах, событиях и презентациях, ведь вы огромные профессионалы своего дела ? Любим вас ❤

Публикация от NK | Nastia Kamenskykh (@kamenskux)


Що ж, хто із знаменитостей у подібному не робив помилок. Стосується це і представників українського шоу-бізнесу, і голлівудського. Звісно, як під приціл змогла не потрапити і чи не найвідоміша українська виконавиця. Мало того, що співачку критикують через модні фасони купальників, «диванні експерти» дістались і до її сценічних образів.
Резонансний кадр артистка, традиційно, поширила у власному профілі в Instagram. На фото Настя Каменських позує у мінішортах із прозорими вставками, чорних ботфордах та сітчастому топі, що цілком оголив груди знаменитості й виставив на широкий загал її не менш провокативний бюстгальтер. Доповнила співачка образ стильними окулярами, але вони не змогли відвернути увагу від загальної картинки.

 

Посмотреть эту публикацию в Instagram

 

Очень важно посвящать время себе, остановится на секундочку, выдохнуть? Считаю отдых перезагрузкой, чтобы потом с новыми силами приступить к работе!?? Вы знали, что большинство идей рождаются, когда мозг находится в состоянии спокойствия и вы не пытаетесь сию секунду что-нибудь придумать? Главное напитаться новой информацией, вдохновиться и вы даже не заметите, как найдёте крутое решение ? Путешествия, особенно, когда рядом с любимый человек, помогают восполниться. Вдохновиться и наметить новые цели? С огромным списком новых идей и с невероятным драйвом по приезду приступлю к выполнению задуманного! ✔ А как вы вдохновляетесь?

Публикация от NK | Nastia Kamenskykh (@kamenskux)


Хоча, багатьом й аксесуари не сподобались, мовляв, це вже перебір. І ланцюжки на шиї, і масивна фіолетова моносережка, і поясна сумка, і сонцезахисні окуляри – усе це, на думку прихильників артистки, створило вкрай негармонійний образ. Що вже казати про відкритість інтимних зон. «Красуня Настя, костюм відстій», «Жахливий костюм. Викиньте його на смітник», «Як завжди, в образі дами легкої поведінки», – не стримуються користувачі.
І поки Настя Каменських жодним чином не реагує на обурення у мережі, не залишається нічого іншого, як читати пост співачки, який вона залишила під провокативним кадром. А в повідомленні знаменитість вирішила висловити свою невимовну подяку технічній підтримці, якій вона завдячує успішному проведенню чергового концерту за власної участі: «Щиро вами захоплююсь… Любимо вас!».

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here