Наталя Могилевська з’їла цілий лимон з нагоди мільйона підписників у Instagram: ВІДЕО

0
428


Заради великої аудиторії у соціальних мережах зірки шоу-бізнесу готові на все. От і 43-річна Наталя Могилевська довела своїм фанам, що задля видовищності та хайпу ладна з’їсти навіть цілий лимон! Вчора на сторінці Наталі у Instagram назбирався аж мільйон підписників – це і стало приводом такого незвичного перекусу зірки.
“Заради вас я готова на все,” – каже співачка і з завзяттям береться за поїдання кислого фрукту. Варто зазначити, що на честь такої події Наталя сама прибралася у костюм величезного лимона, стрибала і раділа, співаючи “Я девочка на миллион”.

View this post on Instagram

Нас сегодня миллион и я хочу поблагодарить Вас! ? Поблагодарить за вашу любовь, за эти годы поддержки, за то что нам с вами интересно вместе, за то что так много счастливых моментов, которые связаны именно с вами! ? В честь этого события я готова на все ? ну почти Я всегда поддерживала творческих личностей, а вас у меня здесь таких много, поэтому я решила исполнить 3 мечты, которые вы напишите в комментариях. Пиши о чем мечтаешь, мы с командой выберем самые креативные и обязательно воплотим их в жизнь! #могилевская #натальямогилевская #ура #насмиллион #моймиллион #ясъелалимон #лимон #миллионлимон #спасибо #люблю

A post shared by Наталья Могилевская (@nataliya_mogilevskaya) on


Під відеороликом артистка пише слова вдячності своїм підписникам за шалену підтримку: “Нас сьогодні мільйон, і я хочу подякувати Вам! Подякувати за вашу любов, за ці роки підтримки, за те, що нам з вами цікаво разом, за те, що так багато щасливих моментів, які пов’язані саме з вами!”
Також зірка пообіцяла фанам, що з нагоди мільйона, обов’язково виконає три бажання, які вона з командою обере серед тих, що її шанувальники залишать у коментарях. Усі у приємному очікуванні, адже зовсім скоро комусь пощастить мати справу з легендою українського шоу-бізнесу.


Нагадаємо, що свою співочу кар’єру Наталя Могилевська почала ще у 1995 році. За плечима зірки чимало проектів, що зробили її по-справжньому відомою не лише в Україні, а й у світі. Зокрема, це “Шанс”, “Фабрика Зірок”, “Танці з зірками”, “Голос. Діти”.
Звання Народної артистки України музикантка отримала ще у 2004 році з ініціативи тодішнього президента Леоніда Кучми. Відомо, що зараз Наталя Могилевська підтримує політику Володимира Зеленського, про що неодноразово розповідала на своїй сторінці у Instagram.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here