“Несподівано”: Настя Каменських не на жарт розлютила фанатів

0
1426

Українська виконавиця Настя Каменських, яка зараз виступає під творчим псевдонімом NK, продовжує радувати шанувальників новими піснями й кліпами, а ще фотографіями на своїй сторінці в Instagram. Зараз співачка разом зі своїм чоловіком й колегою по цеху Потапом відпочиває у сонячній Італії.
Каменських активно ділиться з прихильниками фото з відпочинку. Також артистка не забуває показувати своє підтягнуте тіло у різноманітних купальниках. Так, вона опублікувала нове відверте фото.


“Дуже важливо присвячувати час собі, зупиниться на секундочку, видихнути? Вважаю відпочинок перезавантаженням, щоб потім з новими силами приступити до роботи!?? Ви знали, що більшість ідей народжуються, коли мозок знаходиться в стані спокою і ви не намагаєтеся в цю секунду що-небудь придумати? Головне насититися новою інформацією, надихнутися і ви навіть не помітите, як знайдете круте рішення ? Подорожі, особливо, коли поруч кохана людина, допомагають зрости. Надихнутися і намітити нові цілі? З величезним списком нових ідей і з неймовірним драйвом по приїзду приступлю до виконання задуманого! ✔ А як ви надихаєтесь?”, – поділилася своїми роздумами Каменських.

View this post on Instagram

Очень важно посвящать время себе, остановится на секундочку, выдохнуть? Считаю отдых перезагрузкой, чтобы потом с новыми силами приступить к работе!?? Вы знали, что большинство идей рождаются, когда мозг находится в состоянии спокойствия и вы не пытаетесь сию секунду что-нибудь придумать? Главное напитаться новой информацией, вдохновиться и вы даже не заметите, как найдёте крутое решение ? Путешествия, особенно, когда рядом с любимый человек, помогают восполниться. Вдохновиться и наметить новые цели? С огромным списком новых идей и с невероятным драйвом по приезду приступлю к выполнению задуманного! ✔ А как вы вдохновляетесь?

A post shared by NK | Nastia Kamenskykh (@kamenskux) on


На фото Настя відображена, мабуть, у готельному номері, вона в білому купальнику, а зверху наділа плямисту накидку. Шанувальники не пройшли повз і почали активно коментувати публікацію зірки.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here