Нікітюк зізналась, що колись продавала крадені яблука

0
452

Катерина Осадча перестріла Лесю Нікітюк у Туреччині – разом із «Світським життям». Відверта народна зірка не посоромилась зізнатись, що у дитинстві крала вдома у батьків яблука та продавала їх на стихійних ринках, «поруч із бабусями». Усе за класикою, «у жіночок були купки – шість, дванадцять, вісімнадцять яблук», і в дівчинки Лесі також було «шість, дванадцять, вісімнадцять».

Втім, торгівля закінчилась, коли прямо на ринку «продавчиню» зустріла її мама із запитанням: «Скільки коштують яблука, дівчинко?». Це було неочікувано, проте майбутня телеведуча швидко зорієнтувалася: «Для вас, мамо, безкоштовно».
Курйозні історії із дитинства найвідоміша Леся країни розповіла не абиде – а на найбільшому турецькому ринку, що у Стамбулі. Саме там, під час інтерв’ю із Осадчою, вона пригадала ще кілька кумедних моментів із дитинства. Але пов’язаних із кавунами та «сімейним бізнесом».


Нікітюк пригадала, як змалку зі своїми двоюрідними і троюрідними братами й сестрами збирала у садах фрукти, щоб згодом здавати їх на сок. Переважно, яблука і груші. А ще телезірка зізналась, що часто обмінювала картоплю на кавуни: «Влітку усі на городах, а фури із Херсону їздять. І ніде дітись – ти обмінюєш картоплю на ці великі херсонські кавуни».

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here