“Новий бойфренд?”: Наталя Могилевська заінтригувала мережу

0
1204

43-річна українська співачка славиться своїм особливим смаком у виборі чоловіків. Неодноразово вона інтригувала прихильників натяками на нового обранця і одразу ж їх спостовувала. Сьогодні співачка поділилась на своїй сторінці у Інстаграмі відеобумерангом з хореографом її балету. То чи дружні стосунки між парою?
“Втомлені, але щасливі повертаємося до Києва після концертів. Вінниця, Чернівці, Трускавець, дякую, ви неймовірні! Часу на відпочинок немає, тому репетиції і підготовка до великого сольного концерту продовжуються,” – пише Наталя Могилевська під відео.
У бумеранзі вона ніжно притуляється до моделі та хореографа Євгенія Лоя, який тепло її цілує. Відомо, що він брав участь у телепроекті “Танцюють всі”, а наразі працює хореографом балету Наталі Могилевської, Світлани Лободи, гурту “Время и Стекло”.


“Ви так мило разом виглядаєте”, “Признавайтесь, хто цей симпатичний хлопець поруч з вами?”, “З ким це ви вночі обіймаєтесь?” – прихильники зірки почали підозрювати, що між парою складаються не лише дружні стосунки.
Нагадаємо, що Наталя Могилевська здобула перемогу у телевізійному проекті “Танці з зірками” зі своїм партнером Ігорем Кузьменко. Тоді їм приписували роман, однак, Ігор вже був “зайнятим” чоловіком.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here