“Ну й нігті”: манікюр Світлани Лободи налякав шанувальників

0
332
Зірку розкритикували за вульгарність

Світлана Лобода показала шанувальникам Селфі в незвичайному стилі. На новому фото співачка відобразила себе сидячи за столиком – в шубі, з яскравим мейкапом в стилі початку нульових з химерними золотими сережками, масою кілець на пальцях і особливий шик, червоними нігтями-стилетами.
У підписі до фото Лобода процитувала власний хіт “Новий Рим”: «listen my flow, выше музло, малышка lo, синоним страсти, сучки in row, байтят мой стайл, даже j lo меня копипастит».

View this post on Instagram

listen my flow выше музло малышка lo синоним страсти сучки in row байтят мой стайл даже j lo меня копипастит под каблуком думай о том что цвет моей подошвы красный самый топ, кипяток, dirty talk, шок : твоя mutter говорит я опасна все на зеро ты как нейрон только сжигаешь все на свете listen my flow малышка lo летит в новый рим на private джете что бы со мной ни было всегда под объективами в дубаи и мальдивах я стоп .хватит выживешь ты или это игра будь со мной аккуратен #НовыйРим @arteminyan1

A post shared by LOBODA (@lobodaofficial) on


Мабуть, образ спочатку замислювався як чистий кітч і є частиною кліпу. Але багато передплатників Лободи всерйоз сприйняли як поганий смак. Особливо, всіх вразили нігті. “Ну і манікюрчік”, “Нігті – жах”, “Не дуже”, “Це вже занадто” – скаржиться частина фоловерів.
Решта – навпаки, серйозно вважають образ розкішним, і манікюр в тому числі. “Кішечка з кігтиками”, “Модне малятко”, “Ну, королева”, “Ідеальна”, “Чарівна” – захоплюються фанати.


Нагадаємо, що пісня “Новий Рим” увійшла в альбом Лободи SOLD OUT. Нещодавно співачка з гордістю повідомила в Інстаграмі, що її нова платівка очолила топ альбомів одночасно в Росії, Україні та Казахстані.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here