Очікувано чи ні – Зеленський офіційно зібрався у президенти

0
716

Не минуло й року після розпалу пліток про причетність іменитого гумориста до політики. Усі прихильники «Кварталу» та звичайні громадяни, що мають свій голос на виборах, нарешті з’ясували наміри Володимира Зеленського. Точніше, його мету – стати слугою народу. Лише тепер по-справжньому, не у черговому телешоу.

Латентний президент дав про себе знати у перерві між рекламою та «Вечірнім Кварталом». За трохи більше, ніж одну хвилину ефірного часу, кандидат спробував сформулювати свою першу передвиборчу промову. Усе за класикою політики, гучні заяви «для народу». Втім, для Зеленського мовні кліше стали немов чимось справді особистим та від душі.

Не дивно, адже сам кандидат уже давно заслужив довіру у своїх «виборців», підозрювали вони про агітацію чи ні. Оголошення про свої наміри гуморист-дефіс-політик висловив у не менш «влучний» час – за лічені хвилини до Нового року та, власне, промови діючого президента України. Зеленський вирішив поговорити «відверто» прямо за лаштунками відомого гумор-шоу. Досі видається за жарт, але аж надто схоже на правду. Кандидат окреслив три можливі варіанти розвитку подій.
Перший відповідає принципу «плисти за течією», вибір чи не кожного українця. Згідно з другим варіантом, Зеленський радить спакувати речі та поїхати за кордон, а звідти – надсилати гроші своїм рідним та близьким, що теж прийнятно. Третій – спроба щось змінити. «І для себе обрав саме його», – заявив Зеленський.

Після затяжного політичного мовчання та надокучливих запитань стосовно «партнерства» з Коломойським, лідер гумор-шоу нарешті розставив усі крапки над «і». Як виявилось, Володимир Зеленський лише «не хотів марно обіцяти», до чого так звикли інші політики.
І, наостанок, заявив: «Зараз, за декілька хвилин до Нового року я вам дещо пообіцяю і відразу виконаю. Дорогі українці, я обіцяю вам піти у президенти і одразу виконую. Я іду в президенти України. Давайте зробимо це разом». Зауважимо, відеоролик із зверненням Зеленського до виборців одразу з’явився на офіційному каналі «Студії Квартал 95» – на Youtube. Не минуло й дня, як публікацію переглянуло більш ніж 700 тисяч користувачів.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here