“Одеса радує!”: Влада Яму обікрали у курортному місті

0
283

Найвідоміший український танцюрист, 36-річний Влад Яма, став жертвою пограбування у Одесі. Невідомі зловмисники викрали дзеркала з його автівки. Про це Влад розповів на своїй офіційній Інстаграм-сторінці. 
“Друзі, мені часто пропонували допомогу в Одесі, ось зараз можна. Сьогодні в 3.10 ночі на Успенській,55 з машини зняли дзеркала. Велике прохання повернути. Або повернути умільців, краще без рук,” – написав танцюрист під відео. Також крадії залишили записку з номером свого телефону з натяком на те, що за винагороду повернуть вкрадену річ. Увесь минулий тиждень Влад відпочивав з сім’єю у Дубаї, але сьогодні в українському курортному місті на нього чекав такий неприємний сюрприз.


Прихильники зірки у коментарях підтримали танцюриста і зазначили, що таке, на жаль, тут трапляється часто: “Оце так.. умільці. Прикро звичайно, але відпустіть цю ситуацію. Їм воно повернеться”, “Знайшли спосіб зустрітися з кумиром. Краще б подарували новий набір гуми і записку з телефоном”, “Не дивуйтеся, це нова нормальна практика місцевих наркоманів. Впевнена, що вони навіть не в курсі, чия це машина”, “Ласкаво просимо в Одесу”.
Нагадаємо, що раніше Яма замилував мережу милою світлиною з сином Леоном. Вони позували на березі річки, Влад щиро сміявся, а хлопчик сфотографований ззаду. З дружиною Ліліаною танцюрист разом вже упродовж дванадцяти років.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here