Олег Винник зачарував “вовчиць” на обкладинці жіночого журналу

0
1694

Володар жіночих сердець, 45-річний Олег Винник, зараз активно гастролює стадіонами України. Та у перерві між концертами співак таки знайшов час, аби порадувати своїх шанувальниць, дивлячись на них з обкладинки липневого номеру журналу “Наталі”. Таку ж назву має його новий хіт, тому відмовити у інтерв’ю Винник, вочевидь, просто не зміг.
Про свою літню фотосесію для глянцю виконавець розповів на своїй сторінці у Instagram. Олег показав розкішний кадр на яхті і написав: “Ната, Наталя, Наталі. @natalimagazine довели, що заради результату готові на все! І навіть витягти мене на яхту посеред гастрольного туру. А як можна відмовити чарівним жінкам?”.
У червоній тенісці та модних джинсах співак загадково позував, тримаючись за трос яхти. На фото його волосся по-фірмовому роздуває вітер, а зосереджений погляд не може не заворожувати.


Шанувальники харизматичного Винника вкотре захопилися красунчиком-блондином: “Божественне фото, а на ньому найкращий і всіма улюблений Маестро”, “Олеже Анатолійовичу, ну чому ви завжди такий нестерпно бездоганний?”, “Ви просто відпадний, кумир просто супер”, “Ну ж який ти бомбастичний”, “О боже, який мужчина! Який погляд!”.
Як виявилось, липневий номер журналу “Наталі” став чоловічим, а головним обличчям глянцю – Олег Винник. У редакції співака найменували “головним чоловіком країни”. Безумовно, образ моряка Виннику неймовірно пасує. Це відзначили і прихильниці артиста під дописом з обкладинкою.

View this post on Instagram

На улицах жара, а на страничках журнала Натали ещё жарче — ведь у нас мужской номер ? Ну и поэтому, разумеется, у нас на обложке главный мужчина страны — Олег Винник @olegg.vynnyk ? ⠀ В новом номере: ? отвечаем на вопрос "Где найти мужчину мечты?"; ? откровенная беседа главного редактора Ирины Трухачевой @iryna_trukhachova с Тарасом Тополей @tarastopolia; ? бизнес с мужем: плюсы и минусы; ⠀ Заинтриговали? А в номере ещё больше интересного ?? ⠀ #журнал_натали #натали_стиль#натали_мода #натали_шоубиз#шоубиз #шоубизнес #cover #magazinecovers #олегвинник #nataliua #annhathaway #винник #молодавовчиця #иринатрухачева #olegvynnyk #vynnyk #olegvynnik #антитіла #тарастополя

A post shared by Журнал "Натали" (@natalimagazine) on


Як ми вже зазначали, зараз Олег Винник гастролює українськими містами і, як не дивно, збирає цілі стадіони. Тисячі шанувальників відвідують його концерти і мріють про фото з улюбленцем. Винник, як відомо, у більшості випадків не відмовляє і залюбки робить селфі з вірними фанами.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here