Ольга Куриленко прокоментувала скандал навколо її національності

0
489

Напередодні 9 травня Ольга Куриленко опублікувала на своїй сторінці в Instagram пост, в якому привітала всіх з Днем перемоги. Однак ця публікація привернула увагу деяких користувачів Мережі, що вступили в суперечку з актрисою українського походження. В результаті Куриленко заявила: вона не українка
Голлівудська зірка обурилася реакцією її шанувальників і вже на наступний день опублікувала новий пост, в якому спробувала закрити резонансну тему.
«Останній раз напишу і більше нікому не скажу, у мене немає часу для Інстаграма. По-перше: навчитеся читати. Коли написано привітання, вона має на увазі тільки те, про що говорить, і нічого більше! Всі ці дискусії, які ви внизу розвинули, і зміст, який ви надаєте моїх слів – це ваші вигадки. Нічого, у чому ви мене звинувачуєте, я не говорила. Ви не знайдете в моїх повідомленнях ні слова про те, що я не люблю Україну, ні слова про те, що я від неї відмовляюся, ні слова про те, що я не люблю українців, ні слова про сьогодення конфлікті України з Росією (про що тут взагалі мова не йшла), ні слова про комунізм і так далі», – заявила Ольга Куриленко.
Вона додала, що їй все одно, яка кров тече в ній, тому що вона не расистка, а якщо у людей виникає ненависть до неї тільки тому, що в її венах немає української крові, то це багато що говорить про них самих. «Ненависть до людей через їх етнічного походження називається расизмом. І в цивілізованому світі, наскільки я знаю, расизм переслідується », – підсумувала зірка.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here