Ольга Сумська обурилась умовами в потягах УЗ

1
592

Відома українська акторка Ольга Сумська їхала потягом до Києва з Кременчука у період рекордної спеки. Та у купейному вагоні не було кондиціонера, що неабияк обурило зірку.
Знаменита українська актриса та ведуча Ольга Сумська активно гастролює містами України. Днями вона побувала у Кременчуці, який тепло прийняв зірку. Та Укрзалізниця, за словами Сумської, зустріла її зовсім непривітно.
Новий допис актриса оприлюднила на сторінці у фейсбуці. Вона розповіла, що їхала до Києва в потязі Кременчук – Київ у період рекордної спеки. Тільки-но Ольга Сумська зайшла до свого купе, то зрозуміла, що ніч буде важкою.
“Їду у вагоні-купе. Де немає, увага, кондиціонування. Навіть у квитку написано “без кондиціонування”, я просто не подивилася. Ви собі можете таке уявити? Я не знаю, як я буду спати, це просто жах. Якщо я зачиню двері – це буде пекло. Я не спатиму до 5 ранку. Як таке може бути у 21 столітті?” – розповіла знаменитість.

Ольга Сумська звернулась до працівників Укрзалізниці з проханням позбутися таких потягів або ж встановити там кондиціонери. Акторка додала, що рятувала себе від спеки, поливаючись водою кілька разів за ніч.
“Це справжнє пекло! Знущання з людей! Вдень +40! Вагони стояли цілий день на сонці, уявляєте, як ми зараз їдемо! Як тут працюють бідні провідники?! Це суцільний жах!” – написала зірка. Щоправда, представники УЗ написали Ользі Сумській та попросили надати її контактний номер для розгляду питання.

1 COMMENT

  1. Ольга. Укрзалізниця таким методом збільшує населення України, а саме, в звязку с спекою в купе повинні їхати всі абсолютно голі і відповідно до міжнародних європейських норм, потрібно охолоджуватись другим тілом.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here