Оля Полякова розповіла про конфлікт з Лободою

0
306

Співачка не звикла приховувати неприємні ситуації
Оля Полякова зіграла в «Правду або справа» з Андре Таном, відповівши модельєра на кілька провокаційних запитань. Співачка не стала приховувати, що в минулому у неї був серйозний конфлікт зі Світланою Лободою, а під час бійки з піар-директором Артемом Чирковим вона відкусила йому вухо.
“Був у мене конфлікт з моєю улюбленою співачкою, яка вже давно поїхала за кордон – Світланою Лободою. Я вела «Viva! Найкрасивіші» з Ургантом, оголошувала Світла Лободу, і у мене було в тексті написано: “Найголосистіша співачка сучасності”. Здавалося б, що тут такого? Але Світлана почула тільки «голосиста», більше нічого. Після концерту вона вибухнула тирадою, написала десь у себе на сторінці, що я скажена кобила, і ми почали лаятися з нею в інтерв’ю”, – розповіла Полякова.View this post on Instagram

Сдали друг другу всё!!! ? Сделали подтяжку лица, шляпку из сметаны и столько всего наговорили…! @andre_tan_official рассказал, за что его били в детстве, у кого из звезд самый противный характер, а я – про свой давний конфликт со Светой Лободой ? Почему «поїла і не видно» – главный тренд этого сезона? Ответы в видео! ? Кстати, вы знали, что у нас с Андре есть коллаборация – прекрасный мерч «Королева Ночи»? Его можно купить на сайте @atan.ua.

A post shared by Оля Полякова (@polyakovamusic) on


“Коли мене питали про цей конфлікт, я щось жартувала, а вона конкретно якусь пургу на мене гнала. Коли вона назвала мене шаленою кобилицею, я виставила відео в Інстаграм. Я зняла свої ноги, де плаваю у ванній, і сказала: «Яка ж я Кобилиця? Я русалка!» Ми потім зі Свєтою сто раз помирилися, пили вино і взагалі були дружні, але це був публічний скандал, і тривав він півроку. Ми обсірать один одного в мережах, по телевізору, і було це дуже весело” – прокоментувала співачка.
Співачка також пригадала про конфлікт з Сергієм Притулою, з яким не розмовляла 2 роки. Всього 2 місяці тому вони зустрілися на програмі «Інтуїція», після чого їх спілкування відновилося. Але найжорсткішими були її сварки з креативним директором.
“Ми билися. Ми з Темою одного разу побилися, він кидався в мене костюмами, а я відірвала йому вухо. Відірвала як Холіфілду, зубами відкусила. Це було жахливо. І все одно ми разом. Ми розійшлися на тиждень, він приніс ключі від офісу, здав телефон, який йому був довірений, але ми помирилися, тому що ми з ним як пара подружня: милі сваряться – тільки тішаться”, – сказала ексцентрична зірка.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here