Оля Полякова знову засвітила голі сідниці

0
878

Коли Оля Полякова відправляється на відпочинок, одразу зрозуміло, що варто очікувати на нові сексапільні фото з курорту. Цьогорічний вікенд Суперблондинки не став винятком. 35-річна співачка поділилась світлинами, на яких постала повністю оголена і, звісно, похизувалася своїми сідницями.
Цього разу Полякова вирішила сфотографуватися не на березі океану, а під час прийому душу. Знімки вийшли ще більш ефектними, ніж минулого разу. Фани одразу ж “підірвали” Інстаграм Суперблондинки коментарями.
Зрозуміло, що знову ж таки підписники Олі поділились на два табори. Незадоволені надмірною вульгарністю почали соромити артистку: “А як донька реагує на такі фото?”, “Куди котиться світ?”, “Тіло гарне, але навіщо? Ніби доросла жінка”, “Невже вам все одно, що на це дивляться діти?”, “В мої 25 неприємно на таке дивитися”, “Це не фігура, яку потрібно так показувати”, “Коли таланту немає, треба брати епатажем і дупою”.


Інші ж захопилися її відмінною фігурою та довгими ногами: “Це взагалі законно мати такі шикарні ноги?”, “Естетична краса”, “Ви супер! Я вами захоплююсь”, “Олю, ти богиня”, “Навіть зі спини ви ідеальна”, “Попа як у Кім, але у Кім гірша”, “Ось вона натуральна краса. А то вже всі забули, як виглядає справжня жіноча фігура на відміну від силіконової”.
Суперблондинка на коментарі хейтерів відповідає з гумором. Під фото вона зазначила, що прочитала на одному з сайтів, ніби-то не зможе повторити фото з Мальдів у Єгипті, бо дуже багато людей. “Ах, не потрібно мене провокувати,” – пише зірка.
Нагадаємо, нещодавно Полякова прокритикувала фігуру Кім Кардаш’ян, поширивши фото Діви на своїй сторінці у Інстаграмі. Олі не сподобався костюм, який модель одягнула на себе, і те, як він на неї сів.


Однак, належної підтримки від фанів Полякова не отримала. Багато хто вважає, що критикувати людей за їхню фізичну форму чи одяг просто нерозумно. За Кардаш’ян заступилася навіть Наталя Могилевська, яка зазначила, що їй подобається образ зірки.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here