Оля Цибульська показала, як виглядала у юності

0
939

Майже усі зірки, на яких ми зараз дивимося із захватом, розпочинали свою кар’єру з концертів у місцевих закладах культури, клубах, філармоніях. 33-річна українська співачка Оля Цибульська не виняток. У своєму Інстаграмі вона поділилась спогадами зі своєї юності, де вона виступає у школі 20 років тому. Фото викликало фурор серед шанувальників зірки.
На світлині співачка у приталенній білій сукні співає зі сцени рідної школи. Під знімком Оля ділиться спогадами: “1999 рік. Один з моїх перших вокальних конкурсів. Я на сцені міської школи співаю для чотирьох членів журі, такий собі Радивилівський #Хфактор. В залі нас п’ятеро, а я уявляю, що даю сольний концерт в Палаці Спорту з повним #soldout.
Інтернету в нас тоді не було. Тому, щоб вивчити пісню на виступ, ми з однокласником-клавішником читали програму телепередач в газеті, шукали концерт і підбирали акорди просто з екрану. Якщо не встигали – чекали тиждень до наступного ефіру”.

View this post on Instagram

1999 рік. Один з моїх перших вокальних конкурсів? Я на сцені міської школи, співаю для чотирьох членів журі, такий собі Радивилівський #Хфактор ???В залі нас п’ятеро, а я уявляю, що даю сольний концерт в Палаці Спорту з повним #soldout ? Інтернету в нас тоді не було. Тому, щоб вивчити пісню на виступ? ми з однокласником-клавішником читали програму телепередач в газеті, шукали концерт і підбирали акорди просто з екрану? Якщо не встигали – чекали тиждень до наступного ефіру?? Як думаєте, яку пісню на цьому фото я співаю? Ваші варіанти?)))) Підказка: ця пісня з українського хітпараду 90х – #ТериторіяА )) P/S Завтра заспіваю її в сторіс, не пропустіть ? #ранок90 #20роківтому ⭐ ВІДПОВІДЬ: Ірина Білик @bilyk_iryna "Ти мій"!?

A post shared by Оля Цибульська (@cybulskaya) on


Фани Олі у захваті від архівного фото зірки, адже залишилася вона такою ж гарною, як 20 років тому: “Оля краща за всіх!”, “Неперевершено”, “Сміливо. Не кожен наважиться показати щось таке, коли ще не був популярний. Клас”, “Яка фігурка!”, “Красуня”, “Не змінилась Оля”, “Ого, яка мила”.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here