“Оце прикид!”: Тіна Кароль здивувала фанів відвертим вбранням

0
1676

Вчора лідерка фан-клубу відомої співачки святкувала День народження, тому поп-діва вирішила привітати дівчину на своїй сторінці у Інстаграмі, опублікувавши архівне фото з нею. Однак, відвертий образ Тіни Кароль викликав неоднозначну реакцію фанів, яких на сторінці Тіни аж 805 тисяч.
Зірка була одягнена у прозору сукню з блискітками на тонких бретельках і болеро, які підкреслили її розкішний бюст. Проте, значна кількість прихильників не оцінила такого наряду своєї улюблениці:
“Тіно, це так вульгарно виглядає. Ми були про вас кращої думки, де ваша скромність?”, “Навіщо так вдягатися? Можна було голою вийти, я в шоці”, “Це вбрання – це жах”, “Оголюватися потрібно з розумом”, “Оце прикид, жесть”, “Сексуальність – це те, що неможливо приховати, а не те, що деякі намагають наполегливо показувати”.

View this post on Instagram

Сегодня День рождения у главы моего фан-клуба ФанТина @arvenid Дорогая Даша, спасибо за преданность! Ты объединила целое поколение в ФанТину, ты создала большую, дружную, преданную семью поклонников по всему миру! Ты харизматичный и настоящий лидер, ты ведёшь стольких людей за собой! Пусть и твой личный путь будет тоже полон любви, гармонии и всех благ. Спасибо за все. Ты мой ангел-хранитель! @_fantina #тинакароль #tinakarol

A post shared by Tina Karol (@tina_karol) on


Тіна Кароль ніяк не відповіла на негативні коментарі від підписників. Під фото вона щиро привітала Дашу Фіжбін, яка керує її фан-клубом, одним з найбільших та найпотужніших в Україні:
“Дорога Дашо, дякую за відданість! Ти об’єднала ціле покоління в “Фан Тіна”, ти створила велику, дружню, віддану сім’ю шанувальників по всьому світу! Ти харизматичний і справжній лідер, ти ведеш стількох людей за собою! Нехай і твій особистий шлях буде теж сповнений любові, гармонії і всіх благ. Спасибі за все. Ти мій янгол-охоронець!”.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here