“П’яна Повалій і мочалка Лорак”: люди просять забратися ганебних зірок з України

0
7122

Скандально відомі співачки, які так люблять гастролювати по Росії і збирати там нагороди, Ані Лорак, Таїсія Повалій та Світлана Лобода, несподівано для всіх прилетіли в Україну. Фото і відео з підтвердженням жінки розміщували у себе в соціальних мережах.
Навіть більше, музичні виконавиці відіграли концерт у Києві. Співачки взяли участь у святковому концерті одного з українських телеканалів. Кожна виконавиця порахувала потрібним у себе в соцмережах продемонструвати stories і зробити знімок у профіль з хештегом “Україна” та “Київ”.

View this post on Instagram

✌? #интер #киев

A post shared by Ани Лорак (@anilorak) on


Так, Лобода виклала свою фотографію, під якою написала слова вдячності та глибокої поваги тим людям, які допомогли їй “побачити і почути один одного”. Таким чином, Світлана показала, що вона вдячна за запрошення приїхати в Україну.


Таїсія Повалій розгулялася на повну і виклала відразу кілька відео в різних образах, які привезла для концерту. Що не врятувало її від критики. Користувачі відзначили:


“Ви виглядаєте, як розпещена лялька з натягнутою посмішкою в дизайнерському платті. Упустили свій статус”. “Україна вас давно викреслила з пам’яті”.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here