Педан шокує новим фото в інстаграмі

0
592

Олександр Педан вкотре шокував своєю витівкою. Цього разу він скопіював фото Ольги Полякової та запостив це на своїй сторінці в інстаграм. У коментарі до зображення Педан зазначив: ”@polyakovamusic твій горіх звичайно це неповторний оригінал, але на будь який шедевр має бути достойна репліка ”.

View this post on Instagram

ШОК. Голий Педан відтворив фото голої Полякової ??? @polyakovamusic ⠀ Друзі, ні я не з’їхав з глузду, це просто на каналі #педанможет вийшло чергове веселе відео ?????? ⠀ На цей раз я повторив фото наших зірок і ось перша фотокарточка. Як ми його створювали можете глянути на ютубі, посилання у шапці профілю ??? ⠀ ⠀ @polyakovamusic твій горіх звичайно це неповторний оригінал, але на будь який шедевр має бути достойна репліка ??? ⠀ ⠀ Ну а для журналістів одразу накидаю декілька варіантів заголовків: ⠀ – Голий Педан бігає по Гідропарку і думає що він на Мальдівах ⠀ – «Попа як у Кім». Педан замахнувся на святе. На попу Полякової ⠀ – Педан показав те, чим не налякаєш їжака і Джамалу ⠀ ⠀ Ну і звичайно не забувайте писати коментарі типу «Скатився», «Впав нижче плінтуса» і т.д ⠀ ⠀ Хто вже зацінив нове відео? Як вам?) ⠀ ⠀ #трусыдлятрусов #педанможет #повтряюфото

A post shared by Oleksandr Pedan (@pedanos) on


Гортаючи коментарі, можемо побачити коментар Ольги Полякової, що ”це просто прекрасно”. Окрім того, співачка не забарилась із відповіддю і опублікувала колаж фотографій та запропонувала порівняти у кого краща харизма.


Підписники Педана на пост реагували по-різному: ”Не вважаю, що скотився, це прикольно”, ”це фото зробило мій день”, ”трохи не те море і замість піска сніг, а так один в один!!!”.
Підписники Ольги Полякової у коментарях писали: ”Фу, для чого таке постити”, ”Полякова ти супер”, ”Педан кращий”. Відмітимо, що пост у Педана зібрав понад 35 тисяч вподобань, а у Полякової понад 75 тисяч.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here