“Політична помста?”: на Анастасію Приходько напали під час концерту

0
219

І зіркам буває несолодко, якщо справа доходить політичного реваншизму. Не відіграє ніякої ролі навіть рівень популярності знаменитості. Хіба що напад буде більш резонансний, як це трапилось у випадку Анастасії Приходько, відомої української співачки. Не минуло й кількох днів після успішного завершення суду артистки із командою Петра Порошенка, як пролунала ще одна, не менш гучна новина у пресі.
На зірку напали. І, за усіма підозрами, трапилось це не із музичних вподобань глядачів. Принаймні, громадськість більш ніж переконана, що на сцені не обійшлось без політики. Що цікаво, прикрий інцидент відбувся у Вінниці, у місті, де у свій час Петро Порошенко проводив активну громадську діяльність. Сьогодні ж, коли Анастасія Приходько наважилась піти проти його партії, прибічників політика подібна новина не потішила.


Ніхто не каже про замовлений напад чи щось подібне. Наразі ситуація скидається на те, що виборці пана Петра вирішили вибороти «народного» правосуддя, напавши на зірку, що довела свою правду у стінах державного суду. Щонайменше, Анастасія Приходько підозрює, що перебіг обставин міг бути саме такий, про що відверто зізналась на своїй офіційній сторінці в Instagram.
Разом з тим, співачка поширила короткий ролик, на якому складно не розгледіти, як чоловік із оголеним торсом завалюється на сцену та збиває виконавицю з ніг. Але фізичним насиллям напад не обійшовся. Анастасія Приходько додала, що під час її вінницького концерту п’ять разів вимикався електричний струм. Зрештою, вона не розгубилась та виступила без музичного супроводу.


«Під час концерту у Вінниці на мене було скоєно напад, вимикали світло 5 разів і мені довелося співати з людьми без музики, ми запускали генератори», – розповідає постраждала співачка. З іншого боку, подібний інцидент не так вже й здивував громадськість, зважаючи на те, що Анастасія Приходько виступала у рамках передвиборчої агітації її політичної «фаворитки», Юлії Тимошенко. Відтак, цілком можливо, прибічники інших кандидатів не стримались та вирішили в агресивному порядку висловити своє бачення на дійсність.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here