Потап видалив скандальне відео з Тіною Кароль

0
1363

Український продюсер і співак Потап видалив з особистого профілю в Instagram короткий ролик, яким 27 листопада пожартував над Тіною Кароль, спровокувавши скандал.
Гнівні коментарі продовжували з’являтися на сторінці артиста аж до пізнього вечора вівторка. Це, судячи з усього, і стало приводом видалити відео. Сам же співак скандал який з’явився навколо нього ніяк не прокоментував.

View this post on Instagram

Потап очень смешно потроллил Тину Кароль – видео @news_ukraine_factu Артист выложил забавный ролик в своем фотоблоге Продюсер Потап, который поддержал Настю Каменских в США, знатный юморист среди звезд. Известный репер не редко подшучивает над своими коллегами и делает это достаточно мастерски. На этот раз  Потап выложил короткое видео на своей странице в Instagram, где потроллил свою коллегу, певицу Тину Кароль. В ролике Тина эмоционально поет, однако звук Потап отключил. Репер решил самостоятельно озвучить пение Кароль. Вышло очень смешно. "Теперь хорошее настроение надолго", "Его можно смотреть вечно", "Это ее новая песня? Где скачать?", "Божественно", "Это так смешно, я не могу остановиться", – пишут фолловеры Потапа под видео. #потап #продюсер #украина #тинакароль #концерт #тролль #юмор #звезднаяжизнь #звезда @news_ukraine_factu

A post shared by Новости_Украины (@news_ukraine_factu) on


Раніше видалити відео, в якому Потап тролить виступ артистки, замінивши її голос на пронизливий крик чоловіка, йому радила в коментарях поп-співачка Світлана Лобода. “Терміново видали, а то тебе завтра виженуть з країни! Пам’ятаєш, на весіллі не можна бути красивіше і популярнішим нареченої”, – написала вона, ще більше загострюючи ситуацію. Від розгніваних прихильників Тіни Кароль дісталося й Лободі.
Деякі прийшли до висновку, що Світлана Лобода просто заздрить успіху Тіни Кароль в Україні, тому не упустила можливості підколоти суперницю по сцені.

Примітно, що в коментарях до ролика Потапа відписалися також і інші українські зірки – співачка Оля Полякова та солістка групи “Время и Стекло” Надя Дорофєєва. Що правда, їх коментарі були неупередженими: “Ааааа”, – написала епатажна “суперблондинка”, “Зупиніть мене”, – додала Дорофєєва.
Відео зібрало десятки тисяч переглядів і кілька тисяч коментарів, в яких користувачі не тільки критикували Потапа і Світлану Лободу, а й сперечалися між собою. Сьогодні зранку, відео зі сторінки репера зникло.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here