Притулу звільнили за домагання: шоумен розповів все в деталях

0
2298

Популярний український телеведучий Сергій Притула зізнався, що його звільнили з роботи за сексуальні домагання. Про це він розповів в новому випуску гумористичного шоу “Хто зверху?”, передає першоджерело.
“2000 рік. Я на заробітках в Лондоні. Зрозуміло, що там працювали і працює багато людей різних національностей. І коли ти з ними перетинається, то в першу чергу випитуєш: у хлопчиків – мат на їх мові, а у дівчаток – як буде “я тебе люблю”, – розповідає шоумен.

View this post on Instagram

181 м.

A post shared by Сергій Притула (@siriy_ua) on


“Так ось, працював я в дванадцяти милях від столиці Англії на кіностудії офіціантом. А на роздачі пасти була іспанка. Вона навчила мене говорити “te quiero” і “amore mio”. Якось я всі ті слова сказав їй. На що вона почала верещати, як придуркувата, “stop it”. Через три хвилини до мене підходить головний менеджер і звільняє за сексуальні домагання. Після того ще й наказує допрацювати цей день. Я кажу: “Якщо ти такий розумний, то носи сам ті тарілки” і виходжу з гордо піднятою головою. До сих пір не можу повірити, що мене звільнили за сексуальні домагання”, – згадує Притула.


Нагадаємо, що Ольга Фреймут та Сергій Притула разом з Олександром Педаном в 2008-2011 роках вели на “Новому каналі” ранкове шоу “Підйом”. Потім Ольга і Сергій співпрацювали в проекті “Хто зверху”. Однак в 2013 році Фреймут несподівано змінила телеканал, після чого відносини між нею та Притулою різко погіршилися.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here