Регіна Тодоренко виправдалася за фотошоп фігури після пологів

0
664

Ведуча зібралася вчити схудненню, але для чогось показала свої не зовсім натуральні фото. Всі люди, які хоча колись стикалися із засобами масової інформації, розуміють, що люди на екрані, в кіно і на сторінках журналів не завжди такі в реальному житті.
Жорсткі вимоги редакторів та керівництва цих самих журналів вимагає, щоб всі фото були ідеальні, але з появою соцмереж зірки отримали право бути “недосконалими” хоча б там.
https://www.instagram.com/p/Bxfk26ciA4w/?utm_source=ig_web_copy_link
Але чи стали артисти, ведучі та моделі накладати менше фотошопу на свої фото тепер, у час соцмереж? Ні, ось живий приклад цьому – екс-ведуча «Орла і решки» Регіна Тодоренко, яка в одному з нових постів хотіла вчити шанувальниць схудненню після пологів, але додала «відфотошоплене» фото.

Шанувальники культурно дорікнули (кілька десятків разів) Тодоренко в тому, що якось це нечесно виходить, а Регіну ці зауваження буквально розлютили. У наступному ж пості вона виправдалася за фотошоп фігури після пологів.
Втім, виправдання зірки виглядали теж якось дивно, тобто всі так роблять, це нормально та добре. Якщо Тодоренко думала, що після цього їй перестануть писати «фотошоп» в коментарях, то нічого подібного. В загальному нічого страшного, багато зірок користуються фотошопом, без нього мало хто обходиться, адже всі хочуть виглядати ідеально.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here