Ротару у Росії порушила давню клятву: зробила це кілька разів поспіль

0
338


Софія Ротару під Новий рік виступила на російських телеканалах
Відома українська співачка Софія Ротару, попри обіцянки не давати приватних концертів в Росії, у новорічну ніч виступила на російському “Першому каналі”.

View this post on Instagram

Целый день смотрю ваше выступление ? Такая красивая и любимая ? София Михайловна вы наше все @sofiarotaru.official ❤? люблю вас безумно! Спасибо вам за все что вы делаете для нас !??? ________________________________________ #СофияРотару#Ротару #сердцетымоё#Грузия#sofiarotaru#rotaru#სოფიაროტარუ#Наша #LoveRotaru#theonlyone#WeLoveYou#legend#oneandonly#woman#love#singer#georgia#mylove #ukraine#onelove#fanrotaru#youaremyheart#fashionbusiness#one#love#happy#frenchcountryside#forever#fashion#l4l#lucky

A post shared by София Ротару |Сердце ты моё (@fanrotaru) on


Ротару ще в грудні 2018 року обіцяла не виступати на приватних заходах в Росії, але в серпні минулого року вона виступили в рамках концерту “Вечір прем’єр”, а в грудні взяла участь у записі “Пісні року”. Після цього співачка отримала шквал критики в інтернеті за зміну думки щодо виступів у Росії та порушення обіцянки.


А вже у новорічну ніч Ротару взяла участь в записах одразу декількох концертів у Росії, які транслювались на декількох російських телеканалах. Зокрема, “Перший канал” показав виступ Ротару одразу після новорічного звернення президента Володимира Путіна та гімна Росії. А трохи згодом номер у виконанні української співачки показав також інший російський телеканал “Росія 1”.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here