“Що трапилось?”: доньку Полякової забрала карета швидкої допомоги

0
792

Якщо у тебе донька-блогер, будь готовий до того, що чи не кожна подія у сім’ї стане надбанням публічності. Якщо ж ти відома українська співачка, що майже вступила до політики – гучних новин годі й уникати. І знову у центрі уваги опинилась старша донька Ольги Полякової. Хоча й цього разу справа не зайшла про відверті фото, усе дещо серйозніше та стосується здоров’я дівчинки.
Школярку Марію Полякову терміново госпіталізували. І чи не одразу у мережі з’явились кадри дівчинки із карети швидкої допомоги, які оприлюднила вона сама. Складна справа у блогерів – фіксувати буквально кожен свій крок, навіть якщо тобі зовсім не до цього. Втім, єдине, що можна вважати безсумнівною перевагою – тобі допоможуть. Якщо не фізично, то морально так напевне.


Як виявилось, ситуація не така вже й серйозна, на щастя. У дівчинки всього лише був спазм дихальних шляхів від тривалого перебування у сидячому положенні. І він швидко минув за допомоги медиків. В результаті, донька знатної української артистки не тільки вкотре потрапила до новин, а ще й до карети швидкої допомоги, що, без жодних сумнівів, можна назвати маленькою пригодою.
На своєю блозі в Instagram 14-річна Полякова запевнила, що все минулось. Разом з тим, поширила невимушений кадр з моменту госпіталізації. До публікації юна блогерка додала: «А у швидкій допомозі лежати зручно». Відтак, усі прихильники школярки із полегшенням видихнули. У будь-якому разі, те добре, що добре закінчується.


Пізніше школярка додала, що вся справа у звичному спазмі, який у неї трапився в автобусі. Її ж зіркова мама додала, що причиною різкого погіршення здоров’я став факт того, що дівчинка безперервно сиділа у своєму смартфоні. Подейкують, Марія Полякова їхала на одну із конференцій українських блогерів, що цього разу відбулась у Дніпрі. Там же її направили до госпіталю.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here