Слава Камінська схудла до невпізнаваності

0
306

Учасниця гурту “НеАнгели”, 34-річна Слава Камінська, вразила прихильників новими світлинами на своїй Інстаграм-сторінці. Зараз зірка відпочиває у Флориді зі своїм чоловіком Едгаром і часто ділиться новими знімками з подорожі, на яких вона ну дуже худорлява. Прихильники співачки стурбовані.
Слава завантажила фото у стильному червоному костюмі з перлинками та у масивних модних кросівках. Оголені ноги одразу привернули увагу підписників: “Потрібно набрати декілька кілограмів, гарна, але захуда”, “Слава, ви дуже красива, але занадто схудла”, “Цікаво, як чоловік відреагував на таку худобу?”, “Я сама радію, коли худну. І за вас радію. Але більше не потрібно, мені не шкода, чесно. Просто цього достатньо”, “Ви завжди була така гарна зі справжніми жіночим формами”, “Дуже хочеться нагодувати”.


Відомо, що Слава Камінська схудла завдяки методу інтервального голодування. Це така схема харчування, за якою можна їсти лише декілька годин на добу. На початку березня зірка написала у своєму Інстаграмі: “Трохи #яжемать в стрічку або коротко про інтервальне голодування. Я задоволена результатом, але кудись сховалися груди. Чоловік сказав, що занадто худа, тому починаю інтервальне від’їдання”. Вочевидь, від’їдання Слава так і не розпочала.


Нагадаємо, що раніше Слава зробила декілька пластичних операцій і залишилась дуже задоволена результатом. Вона зазначила, що краще інвестувати в себе, бо це окуповується у 99% випадків.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here