Соліст гурту “Антитіла” розповів, як на його життя було скоєно замах

0
483

Ще один представник українського шоу-бізнесу поскаржився на напад. Тільки-от цього разу, зважаючи на ситуацію, справа не обійшлась без політики. Адже статус Тараса Тополі уже давно вийшов за рамки соліста гурту «Антитіла» та перейшов до формату дипломатії. Як результат – у профілі виконавця з’явилось повідомлення, себто цими днями його життю загрожувала жорстка розправа.
Як молодіжний посол ООН, Тополя нерідко опиняється у вирі громадських перепитій. Зараз же положення артиста у суспільстві вилізло йому боком. Життя соліста гурту «Антитіла» раптово опинилась під серйозною загрозою. На щастя, справа обійшлась переляком і тільки. А могло усе завершитись трагічно. Спрацював би той загадковий вибуховий пакет на мить раніше – і Тарас Тополя залишився би тільки у нашій з вами пам’яті.
Про прикрий інцидент артист повідомив на своїй офіційній сторінці у Facebook, де він, як почесний посол, давно як звик ділитись подібними важливими новинами. Хоча й цього разу ситуація дещо вийшла за межі суспільно значущого та перейшла до категорії приватного. Зрештою, усе особисте стає надбанням громадськості у мить, коли життя опиняється під загрозою власне через питання політичні.

Що цікаво, Тарас Тополя далеко не одразу оговтався після подібного випадку. Музиканту знадобилось кілька днів, щоб розповісти світу про інцидент, що ледь-ледь позбавив його життя. Можливо, мовчання було спровоковане станом невимовного шоку. З іншого боку, ситуація могла дійти і шантажу. Принаймні, поки шанувальники обговорюють це у мережі, Тополя усіма своїми силами намагається знайти винних у підлаштуванні вибухівки.
За словами виконавця, він вже давно помітив, що за ним стежать та прослуховують його мобільний. Менше з тим, музикант вирішив обійтись без імен, назвавши злочинців «певними людьми». І лише зараз, коли справа зайшла настільки далеко, Тарас Тополя виніс її на широкий загал. Можливо й через те, що відчув, що самостійно йому впоратись із цим не сила.

«Тиждень тому, увечері за адресою Парково-Сирецька 11, в декількох метрах від мене, коли повертався з аптеки, спрацював вибуховий пакет. Мною одразу був викликаний наряд поліції, який зафіксував це й опитав свідків цього інциденту. Я не став робити розголосу аби не вносити деструктив у конструктивний процес, який дійсно на той момент вже розпочався”, – розповідає Тополя.
Зараз же артист заявляє, що йому не страшний ні тиск, ні погрози, а тим паче спроби дискредитувати репутацію. І коли Тарасу Тополі «порекомендували» не втручатись у питання вакцини та медицини, начебто за цим стоять «дуже серйозні люди і вони не хочуть втрачати сотні мільйонів гривень» – музикант не побоявся прийняти виклик попри страх та ризик.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here