“Символ еротичного фото”: Даша Астаф’єва знялась для обкладинки “Playboy”

0
1510

Не секрет, що Даша Астаф’єва – сексуальна мрія багатьох українських чоловіків. 33-річна співачка прикрасить березневу обкладинку всесвітньо відомого чоловічого глянцю “Playboy”. Про це повідомили на офіційній сторінці видання.
“Даша Астаф’єва – символ еротичної фонтазії і мрія кожного чоловіка повернулась на сторінки журналу “Playboy”. Читайте у весняному номері з 8-го березня,” – пишуть на онлайн-сторінці видання у Facebook. На фото еротична зірка позує задом до камери у дуже відвертому образі.
Знаменитість стала першою українкою, яка знялась для вітчизняної версії легендарного глянцю, а у 2006 році Даша навіть отримала звання “Рlaymate місяця”. Через рік вона стала “Дівчиною року” журналу. Тоді її фото передрукували 15 версій видання у світі. У 2008 її світлини побачив Г’ю Гефнер, засновник і шеф-редактор “Playboy”, і запропонував українці поза конкурсом взяти участь у конкурсі на обкладинку до 55-річчя журналу. Відомо, що співачка з Г’ю Гефнером стали добрими друзями.

У 2008 році Астаф’єва підписала контракт з “Playboy”, у якому зобов’язалася не позувати для інших подібних видань. Однак, через два роки вона знялася для чоловічого журналу “XXL”, чим порушила договір. Тоді на співачку очікували санкції у 300 тисяч доларів, однак після особистої зустрічі Даші з Г’ю Гефнером це рішення скасували.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here