Син Потапа “покуражився” під нову пісню гурту “MOZGI”

0
315

Здається, 37-річному українському реперу Потапу підростає гідна заміна. На своєму особистому блозі у Інстаграмі продюсер показав 10-річного сина Андрія, який танцює та веселиться під новий трек гурту “MOZGI”, що має назву “Digitaliztion”.
Юзерам дуже сподобалася імпровізація хлопця у жовтому худі. Вони відзначили таланти сина співака та назвали його “малим Потапом”. Відео за участю Андрія дуже підняло настрій шанувальним: “Весь в тата”, “Требу було його в кліп брати”, “Це я під час вихідних!”, “Крутий малий”, “Яблуко від яблуні”, “Відірвався на повну”, “Що тато тільки не змусить робити, щоб завантажити новий пост в Інстаграм”.


10-річного Андрія Олексій Потапенко виховує разом зі своєю колишньою дружиною Іриною Горовою. Окрім сина, у них є 21-річна донька Наталя. У колишнього подружжя  доволі теплі стосунки та спільний бізнес.
Зараз Потапу приписують роман зі співачкою Настею Каменських. Вони часто діляться спільними світлинами з відпочинку та інших подій, а під час одного з епізодів розважального шоу “Ліга сміху” Олексій підтвердив, що “мутить” з Каменських. Однак, офіційних заяв щодо своїх стосунків пара не робила. Нагадаємо, що Потап є продюсером NK, відколи дівчина розпочала сольну кар’єру.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here