“Тепер ще красивіша”: фотограф Соня Плакидюк вразила мережу новим іміджем

0
547

Одна з найепатажніших суддів шоу “Топ-модель по-українськи”, 30-річна Соня Плакидюк, вразила своїх фанів кардинальною зміною іміджу. Фотограф зробила собі нову зачіску у стилі 70-х і не прогадала: вона стала ще більш стильною та впізнаваною. Світлини зі змінами Соня показала у своєму Інстаграмі. 
Яскраво-рудий колір волосся вона залишила, однак тепер ми бачимо Плакидюк з довгим каре та густою гривкою замість довгого прямого волосся. “Хочу, аби діти показували внукам фото і казали: “А мамка то наша була модницею,” – написала зірка про свої мрії під фотографією.


Прихильникам знаменитості прийшовся до душі новий образ своєї улюблениці: “Шикарно! Настільки незвично!”, “Нереальна красуня! Ікона стилю!”, “Соню, ви вмієте носити ретро-образи так, щоб вони виглядали свіжо та цікаво!”, “Богиня!”, “Ця зачіска дуже Вам пасує! Ідеально!”, “Це ідеальний приклад того, як в одній дівчині може поєднуватись нереальна краса, розум, харизма, почуття стилю, смак до життя і порядність. Ось таким повинен бути зразок для наслідування”.
Також Соня зазначила, що, на її думку, 30 років – найбільш вдалий період для змін зовнішності. “Це – найкращий час для шалених експериментів та повсякденного виходу із зони комфорту. Золоте поєднання вже чималої кількості досвіду із ще не зовсім обвислими цицюнями дають змогу експериментувати із зовнішністю з натхненням, та не без виваженого раціо”.

View this post on Instagram

Цього року Вашій шановній киці-мациці стукнуло 30? і буквально в одну мить до голови доскочило розуміння, що це — найкращий час для шалених експериментів та повсякденного виходу із зони комфорту?? Золоте поєднання вже чималої кількості досвіду із ще не зовсім обвислими цицюнями?? дають змогу експериментувати із зовнішністю з натхненням, та не без виваженого раціо? Тож, у цьому сезоні @topmodels_ukraine я обіцяю вам все: шалені кольори, стильові штанці, найнеочікуваніші зачіски від @o_iriss та дуже fashionable мейк від моєї кралі @annielmakeup ? (зовсім скоро покажу вам мою книгу – натхнення) На мені: крутецька блуза з останньої колекції @dafna_may , сережки @zara , улюблений пояс @alexandermcqueen та штанці, яких не видко під столом, та вони є, чесне слово!?❤️ Зафільмувала моя кицюня @alla ? #тмпу #соняплакидюк #тмпу3 #новийканал #топмодельпоукраински

A post shared by Sonia Plakidyuk (@moi_sofism) on


Зірка розповіла, що у цьому сезоні проекту “Топ-модель по-українськи”, де вона виконує роль судді разом з Сергієм Нікітюком, Костянтином Боровським та Аллою Костромічовою, будуть “шалені кольори, стильові штанці, найнеочікуваніші зачіски та дуже модний мейк”.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here