Світлана Лобода показала наслідки своїх концертів

0
785

Потертими колінами і кривавими зап’ястями завершила свої виступи в Москві Світлана Лобода. Про те, як проходив концерт, а також after party, виходячи з характеру опублікованої фотографії артистки – залишається тільки здогадуватися.
“Ось і закінчився наш триденний марафон”, – так підписала Світлана своє нове фото в instagram. Під “триденним марафоном” вона мала на увазі свої великі сольні концерти в Crocus City Hall. Проте, шанувальники співачки запідозрили щось підозріле. Справа в тому, що завантажений знімок не зовсім типовий для сторінки Світлани. На ньому зображені потерті до крові коліна дівчини, а також рани на зап’ясті. Всього за 20 хвилин пост зібрав більше 1000 коментарів.


Більшість шанувальників цікавиться, що ж все-таки сталося зі Світланою, адже характер її травм не зовсім типовий для стандартних виступів. “Відчуття, що ви не виступали, а на рингу билися – як таке можливо ?! Що трапилося ??” – пишуть підписники Лободи. “Наслідки чергової вечірки з німецькими рокерами?”, – висловив припущення один з користувачів. Адже вже давно відомо, що Світлану пов’язують відносини з солістом німецької групи Rammstein, Тіллем Ліндеманном.

View this post on Instagram

Goodnight ? style my favorite girls @luviofficial ❤️

A post shared by LOBODA (@lobodaofficial) on


Інші прихильники співачки захопилися її працьовитістю і тим, як вона викладається на своїх концертах: “На цьому фото наочний приклад артиста, який пристрасно любить свою справу!”. Одночасно прихильники почали перейматися здоров’ям Світлани і порекомендували їй бути акуратнішою та поберегти себе, “адже всіх грошей не заробиш”.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here