У колективі Олі Полякової кір: поради від співачки, як вберегтися

0
775

Суперблондинка українського шоу-бузнесу застерігає: інфекційне захворювання кір досі гуляє Україною. Співачка розповіла на своїй сторінці у Інстаграмі, що дівчинка з її балету захворіла, і всі члени команди контактували з нею під час концерту до Міжнародного дня жінок. «Я негайно біжу робити щеплення,» – каже артистка.
«Якщо у вас було 2 щеплення у дитинстві і вам вже виповнилось 30 років, то упродовж 72 годин потрібно обов’язково зробити ще одне щеплення,» – радить Оля Полякова. Таку застережливість Олі легко пояснити: вона виховує двох доньок, Марію та Алісу, а діти дуже важко переносять кір.

 

Посмотреть эту публикацию в Instagram

 

Осторожно КОРЬ! Смотреть всем! Важно! В течении 72 часов после контакта с больным!

Публикация от Оля Полякова (@polyakovamusic)

У коментарях велика кількість юзерів почала звинувачувати співачку у тому, що відео проплачене: «Скільки вам заплатили за рекламу? Багато, прямо розчарували, не думала, що ви така», «Хто вам платить?» «Олю, ви так розчарували багатьох ваших шанувальників. Хайпанути вирішити?», «Це ж скільки потрібно було заплатити».
Нагадаємо, восьмого березня співачка випустила новий кліп на композицію «Лед тронулся», у якому «зачепила» проблему взаємодії дітей з батьками. Відеороботу набрала вже 600 000 переглядів на Youtube.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here