“У політику не без гумору”: Оля Полякова порівняла себе з овочем

0
446

Іменита українська співачка знову потішила прихильників кумедним конкурсом у мережі. Подібними речами знаменитості займаються не часто, вона ж ніколи не ставила себе у рамки прийнятного. Оля Полякова завжди славилась унікальним почуттям гумору, цього ж разу суперблондинка перейшла межу та вирішила посміятись із себе. Якщо конкретніше – співачка порівняла себе із овочем.
Грубим, здавалось би на перший погляд, зрівнянням голосиста зірка не обмежилась. Із гучністю на своїй офіційній сторінці в Instagram Оля Полякова оголосила  неординарний конкурс. «Хто кращий?», – не без гумору співачка поцікавилась у своїх підписників. На щастя, переважна більшість користувачів сприйняла подібний пост належним чином.

View this post on Instagram

Итак конкурс! Кто краше??

A post shared by Оля Полякова (@polyakovamusic) on


По лівий бік кумедної публікації з’явився вкрай звабливий кадр Ольги Полякової у помаранчевій латексній міні-спідниці із чорним топом, по правий перед глядачем постала не надто звична морквинка. Як би це смішно не звучало, але типовий для всіх овоч за формою аж надто нагадує популярну українську співачку. Разом з тим, і колір вбрання зірки виявився оранжевим.
Що очікувано, певна частина шанувальників Полякової обрала не її, а «сексуальну» морквинку. Мовляв, вона не тільки приваблива, але й корисна для здоров’я та зору. Жарти жартами, а дехто розговорився не на сміх. Варто зауважити, що подібні фотоконкурси вже з’являлись у профілі співачки раніше. Серед конкурентів артистки був і Олег Винник, і Настя Каменських.
«Програла Насті, а тепер знайшла безпрограшний варіант. Не в образу, лише склалось таке враження», «Щонайменше, у морквинці більше вітамінів», «Морква, звісно, виглядає ефектніше, хоча й ноги не симетричні», – жовчно зазначають користувачі.


Відтак, юзери не стримались і заявили, що подібний конкурс Полякова створила із непереборним бажанням реваншу. Себто між нею і морквинкою безсумнівно оберуть «перше». Як би це безглуздо не звучало. Зрештою,так це чи ні, але подібний «конкурс» справив винятково позитивне враження на мережу. Що ж, із настільки неординарним почуттям гумору співачка завжди займала першість.
«Таке почуття гумору – це найкраще, що може бути в людині», «У Полякової більше плюсів: вона корисна не лише для зору, але й для слуху», «Да уж, диво природи в обох випадках», «А морква то з целюлітом», – знайшлись і ті, що пройнялись винятково доброзичливим сміхом.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here