“У своєму репертуарі”: Оля Полякова насмішила фанів новим приколом

0
1021

Тренерка шоу “Ліга сміху” Оля Полякова завжди славилась вмінням “вставити гостре слівце” і вдало пожартувати. Бо ж, напевно, за це її фани і люблять. Новий відеоприкол Суперблондинка виклала на своїй сторінці у Інстаграмі. Підписники зацінили.
35-річна співачка поділилась фрагментом з програми “Дивовижні люди”, де вона говорить: “Боже, шоб на мене кицька чхнула”. І в ту ж секунду на відео з’являється та сама кицька, яка чхає на неї.


Фанам Королеви ночі так сподобався жарт, що вони ледь стримували сьози від сміху: “Я давно так не сміялась! Фраза просто вогонь!”, “Ой, оце вона гонить, молодець”, “Ми сміялися довго”, “Оля, ви вмієте так подати щось звичайне, що мимоволі залипаєш на то миттєво”, “Дякую за ваш гумор!”, “О Боже, як же це смішно”, “Ольга Юріївна, я вас обожнюю!”
Нагадаємо, 8 березня Оля Полякова випустила на своєму Youtube-каналі новий кліп на композицію “Лед тронулся”. Відеороботу переглянуло майже 1,4 мільйона юзерів. У кліпі Оля продемонструвала свої таланти фігуристки, танцюристки і, звісно, актриси. Раніше співачка зазначила, що 23 березня відправляється у Всеукраїнський тур під назвою “Королева ночі”. “Буду показувати ще більше краси, живих виступів з наших концертів. Не дам вам засумувати,” – написала Полякова у Інстаграмі.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here