“У своєму стилі!”: Потап мило привітав жінок зі святом

0
276

Найвідоміший український “виробник зірок” як завжди на свято потішив своїх фанів у Інстаграмі. Потапова традиція вітати або міркувати над чимось за допомогою репу з’явилась не так давно, але однозначно припала до душі шанувальникам Олексія Потапенка.
З Міжнародним жіночим Днем виконавець привітав прекрасну половину людства. У незвичній ковбойській курточці Потап “закружляв” на відео, демонструючи розкішний букет з тюльпанами.

View this post on Instagram

#8марта

A post shared by Oleksii Potapenko (@realpotap) on


“Те відчуття, коли Потап привітав краще, ніж власний чоловік”, “Ранок почався з Потапа, дякую за гарний настрій”, “Льоха, таке враження, що ти не привітав дівчат, а написав новий трек. На радіо, як завжди, не формат, а от у таках буде лунати”, “Дякую, Потапчик, ти, як завжди, красавчик”, “Схожий на Брюса Вілліса – міцний горішок,” – дякую за привітання фани у коментарях на сторінці Потапа у Інстаграмі.
Нагадаємо, нещодавно продюсер записав реп у захист співачки MARUV, яка мала бути представницею України на “Євробаченні-2019”. У відео Потап розкритикував владу, звинуваючи у політизації пісенного конкурсу. До речі, за знаменитістю у Інстаграмі стежить 1,2 млн користувачів.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here