Український богатир Василь Вірастюк став ді-джеєм

0
432

Володар титулу “Найсильніша людина світу-2004”, український спорсмен Василь Вірастюк, вирішив спробувати себе у новому амплуа. Стронгмен несподівано для усіх став ді-джеєм і поділився враженнями про свій перший виступ у телепрограмі “Світське життя з Катериною Осадчою”.
44-річний Вірастюк розповів, що поки що почувається якось незручно перед гостями, а особливо спортсменами: “Мені здається, що я от стою, а вони думають, що якийсь чувак трошки на голову того”. Щодо репертуару силач зазначив, що намагався ставити ту музику, під яку тренується: те, що надихає, і те, що куражить.

Також у інтерв’ю Василь додав, що на дискотеках у сільському клубі ніколи не танцював, бо він мужик, а натомість займався іншим – бився. Вочевидь, з того часу й розпочалася любов Вірастюка до сили, спорту та духу, адже, за його словами, поєдинки були нечесні: троє старших хлопців на нього одного.
Заслужений майстер спорту України спробував себе вже у багатьох сферах діяльності: окрім, ді-джейства, він знімався у рекламі, був актором, тілоохоронцем фізичних осіб та навіть професійним водієм. У 2003 році у Львові Василь Вірастюк встановив світовий рекорд: чоловік протягнув п’ять трамвайних вагонів більше, ніж на десять метрів, а також десять автомобілів – більше, ніж на двадцять метрів.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here