“Уже доросла”: донька Фреймут вразила звабливим танцем

0
1082

Знатна скандальна телеведуча та, разом з тим, багатодітна матуся нерідко вражає шанувальників неочікуваними зізнаннями. Цього разу ситуація склалась дещо інакшим чином. Шокувала мережу не Ольга Фреймут, а її донька. З огляду на все, «дівчинка підросла», адже зуміла не на жарт завести публіку своїми танцювальними здібностями.
У наш час уже не здивуєш подібними дівчатками, які суттєво випереджають свій вік за зовнішнім виглядом. А вся справа у макіяжі, яскравому вбранні та «дорослому» стилі. Подібне явище не оминуло і зіркового середовища. Відтак, донька Ольги Фреймут стала «однією із них» – підлітків, що намагаються якомога швидше подорослішати.


Не так давно громадськість переглядала кадри із 13-го дня народження Злати Мітчелл, сьогодні усі пильно стежать за її провокативними витівками у ролі бунтівного підлітка. Хоча й нічого серйозного не відбулось, резонансу спричинило добрячого – мережа і преса вмить подалась до активного обговорення останньої публікації доньки Ольги Фреймут в Instagram.
Школярка нерідко демонструє світу свої вражаючі образи. Злата  Мітчелл у свої тринадцять активно користується косметикою, у питанні одягу також ніколи себе не стримувала. Що цікаво, на обурення мережевих хейтерів дівчинка не реагує та продовжує бути собою, у чому завжди її підтримувала зіркова матуся. Так чи інакше, є той сегмент аудиторії, який не припиняє висловлювати своє захоплення не за роками «дорослою» Златою.

Днями раніше  школярка вкотре хайпанула на публіку. Донька іменитої телеведучої взяла участь у провокативному танцювальному батлі. Менше з тим, вона перемогла. Ролик школярка чи не одразу поширила у своєму блозі в Instagram. Складно не зауважити бунтарського характеру Злати Мітчелл. «Перемога. Дякую усім за цю ніч, не можу повірити, що виграла цю битву», – коментує публікацію зіркова школярка.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here