В Мережі обговорюють нового скандального репера MC PANINI

0
5014


MC PANINI – молодий український репер, який стрімко набирає популярності, завдяки своїх неординарних пісень. Він  абсолютно не вписується ні в яку музичну категорію, Льоша має свій стиль. MC PANINI зараз завис десь “між” і робить часом зовсім геніальні речі. Можливо, репер починав все заради жарту, але згодом все стало набагато потужніше. А поки всі сміялися, все вийшло далеко за грань короткочасного жарту.
https://www.instagram.com/p/BlZtOYBBxpA/?hl=uk&taken-by=lesha.trosha
MC PANINI швидко набирає оборотів, та йде до своєї мети. Можливо, вас не здивує те, коли ви почуєте цього рапера на наступному вашому фестивалі. Напевно, сам хлопець ще не до кінця усвідомлює свій потенціал.
Можна сміливо сказати, що репер швидко дійде до свого Олімпу, та перевершить багатьох вже всім відомих виконавців. Нижче можна переглянути один з найпопулярніших кліпів молодого виконавця. (Увага, присутня ненормативна лексика 18+)

Також MC PANINI має власну сторінку в інстаграмі, де публікує нові треки та кумедні відео. Варто відмітити, що музику репера дуже часто використовують різноманітні пабліки в інстаграмі. Музикант вже встиг написати та випустити кілька своїх власних альбомів.
https://www.instagram.com/p/BkpgkvynvnC/?hl=uk&taken-by=lesha.trosha
Але кліп “Фарту Масти АУЕ” – це ще один крок вперед. У ньому формально все круто, фанатам репера дуже подобається подання та звучання пісні. Варто нагадати, що більшість пісень репера з нецензурною лексикою.
Якщо розбирати текст, то важко зрозуміти суть пісні, проте вона гармонійно збудована, а сам кліп знятий на балконі в стилі 90-х. Не варто осуджувати хлопця за його музику, бо для кожного стилю знайдеться свій слухач.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here